lt

Vendita Phon
Il miglior sito dove acquistare phon per capelli.

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Vendita Phon


Vendita Phon : Parduoti ten yra daug profesionalių plaukų džiovintuvai kirpėjams, kurie panašūs į bendro naudojimo, kuriuos galima rasti namuose žmonės, bet kas iš tikrųjų à turi skirtingas charakteristikas, kad jas specialios ir tinka profesionaliam naudojimui. Žinoma, profesionalių plaukų džiovintuvų galima nusipirkti vidaus vartojimui, nes šiandien parduoti yra įvairių modelių, kurių pusiausvyra tarp à kainos ir kokybės. Tarp ypatybes, kurios turi plaukų džiovintuvas tinka stilistai ir kirpėjai, randame taip: galios ir energijos efektyvumo: garbingas profesionalų plaukų džiovintuvas turi turėti pi u w, lyginant su ne profesionalų plaukų džiovintuvas. Mes ò è dėl to, kad profesionalūs plaukų džiovintuvai turėtų būti suteikta galimybė tiksliai šukuoseną pi MELAYA (melaja) pi u žemų temperatūrų. Be to, kirpykla turi būti džiovykle, tinka į sausą ilgi plaukai gali būti pernelyg greitai. Skirtingi temperatūros lygiai: profesionalus plaukų džiovintuvas turi turėti galimybę greitai išvengti atliekų šilumos, tačiau taip pat turi būti įmanoma kirpykloje padidinti ir sumažinti temperatūrą atsižvelgiant į aplinkybes. Iš tiesų, kaip gerai suprantate, ò è nenaudoti — Sony Ericssonfi švelniavilnių gyvūnų plaukų ar lūžinėjantiems plaukams dėl gydymą, pavyzdžiui, dažus, ir tada profesionalus plaukų džiovintuvas turėtų galėti sau leisti eiti per trijų ar keturių skirtingų temperatūros lygių ir ypač, kad išliktų pastovi. Naudojamos technologijos: plaukų džiovintuvai pi MELAYA (melaja) neseniai pardavimas gali pasinaudoti dviejų tipų technologijos: keramikos ar jonų. Jonų džiovintuvai pasižymi tuo, kad išskiria neigiamus jonus, sugriauti vandens lašelių, esančių plaukų į smulkias dalis u é ne visada pi Kikilis neišnyktų. Tuo pat metu skleisti sprogimo oro kaip įprastais, Taigi tiesiog gabalai džiovinimo laikas. Keraminiai plaukų džiovintuvas, vietoj to, yra panašios į tradicinių, tik kad temperatūra e išlaikomas vienodas ir niekada viršija tam tikrus lygius; Priedai: Galiausiai, dėl to, kad kirpykla yra susijusios su daug skirtingų plaukų tipams, è, svarbu, kad telefono, kuris yra įvairių priedų, kurie gali taip pat galima naudoti atskirai. Pavyzdžiui, visi è suteiktas garsiakalbis, kuris džiūsta plaukai trapūs u pi jų nepažeidžiant.

Encyclopaedic hair website

Vendita Phon capelli Vendita Phon acconciature Vendita Phon estetica Vendita Phon moda-capelli Vendita Phon salute Vendita Phon parrucchieri

Vendita Phon - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Vendita Phon, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Vendita Phon, vendita prodotti per capelli, vendita prodotti per parrucchieri, vendita articoli per parrucchieri, vendita phon, vendita asciugacapelli, vendita piastre per capelli, vendita forbici per taglio capelli, vendita cure riscrescita capelli, vendita cure anticaduta capelli, vendita kerastase.
Vendita Phon, vendita protoplasmina, vendita parrucche, vendita olio d'argan, vendita moroccanoil, vendita parlux phon, vendita spazzole per capelli, vendita pettini di legno, vendita abbigliamento per parrucchieri, vendita tinture per capelli, vendita shampoo speciali capelli.
Vendita Phon, vendita arredamento parrucchieri, vendita corsi parrucchieri, affari, miglior prezzo, outlet prodotti capelli, made in italy

Gossip & News

24 Jun 19

mercato indiano

L'India è la quarantesima destinazione dell'export cosmetico italiano
per un valore di quasi 18 milioni di euro.
Ad essere degno di nota è il TREND DI CRESCITA
di queste esportazioni: nel 2018 è infatti cresciuto
di circa 23 punti percentuali.
Nella sola area asiatica, l'India si colloca in settima posizione tra
i Paesi di destinazione dei cosmetici provenienti dall'Italia.

Le categorie di cosmetici maggiormente esportate,
in termini di valore, sono:
- la profumeria alcolica6,6 milioni di euro );
- i prodotti per viso e corpo3,7 milioni di euro );
- il make-up3,1 milioni di euro ).

Le previsioni per il 2019 segnalano un'interessante crescita 
per i prodotti per la cura dei capelli, in particolare
coloranti ( +11,2% ) e gel-cere ( 10,8% ).

24 Jun 19

Viktoriia Vradii

 

Collection: L’Eclat
Ph: Tatiana Kizeeva
Make-up: Evgeniya Spiktorenko

hair-collections

21 Jun 19

 VITALFARCO

VITALFARCO srl, azienda di Corsico (Milano),
specializzata nella produzione di prodotti per capelli
sia di linee proprie che per conto terzi,
è in copertina su BEAUTY BAZAR FASHION,
lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza!

VITALFARCO srl annuncia l'apertura della nuova sede
che ospiterà, oltre ad uffici e sale riunioni dedicate 
all'accoglienza di clienti e fornitori, un'Accademia.
A settembre, in occasione del Cinquantenario dell'Azienda,
verrà inaugurata la V_Academy dedicata alla formazione
degli acconciatori, con locali destinati alle prove tecniche,
ai seminari, ai meeting e agli eventi.

Sfoglia la rivista !

VITALFARCO S.r.l
Via Canova, 8/10/12 – CORSICO (MI), Italia
Tel. 02.36526956

21 Jun 19

Stipe Filipovic

 

Collection: Pasjaca
Ph: Matea Pejic
Make-up: Ana Zovko
Stylist: Gordana Zucic

hair-collections

20 Jun 19

Lesley Fuller, Malakey Fajloun, Vicky Leihn, Monica Broadley, Leena Pun, Ainsley Winnell

 

This stunning bridal collection captures the elegance and beauty of a modern day bride with exquisite lace designs. The soft yet striking palette of white, grey and red highlights the excitement and wonder of a bride’s wedding day.

Collection: Romance
Ph: Jason Lau
Make-up: Elisa Fonseca
Styling: Luxe Robes

hair-collectionsEnter in Vendita Phon