lv

Vendita Phon
Il miglior sito dove acquistare phon per capelli.

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Vendita Phon


Vendita Phon : Pārdošanu, tur ir daudz profesionālo matu žāvētāji frizieri, kas līdzinās tiem kopīgi izmantot kas var atrast cilvēkus mājās, bet kas faktiski à ir atšķirīgas īpašības, kas padara to īpašu un piemērotas profesionālai lietošanai. Protams, profesionālā matu žāvētāji var iegādāties arī lietošanai mājās, jo šodien pārdošanā ir dažādi modeļi ar labu līdzsvaru starp kvalitāti un cenu, ā. Vidū raksturlielumus, kas ir matu piemērotu žāvētāju stilisti un frizieri, mēs atrodam šādu: enerģijas un energoefektivitātes: respektablu profesionālo matu žāvētājs ir jābūt pī ù Watts, salīdzinot ar neprofesionāliem fēns. Mēs ņ č sakarā ar to, ka profesionālā matu žāvētāji ir jābūt iespējai veikt precīzu frizūru pī ù pī ù zemām temperatūrām. Turklāt, frizieris ir jābūt žāvētāju, kas ir piemērotas sausas gariem matiem, iespējams pārāk ātri. Dažādos temperatūras līmeņos: profesionālā matu žāvētājs ir jāspēj ātri siltumu, lai izvairītos no atkritumiem, bet arī jāļauj frizieris, paaugstināt un pazemināt temperatūru, atkarībā no apstākļiem. Faktiski, kā jūs varat labi iedomāties, ņ č neizmanto pārmērīgam karstumam smalkiem matiem vai trausliem matiem sakarā ar apstrādi, piemēram, krāsvielas, un pēc tam profesionālo matu žāvētājs jāspēj atļauties iet cauri trīs vai četros dažādos temperatūras līmeņos, un jo īpaši, lai saglabātu tos pastāvīgi; Izmantotās tehnoloģijas: matu žāvētājus pī ù pēdējo pārdošanu var izmantot divu veidu tehnoloģijas: keramikas vai jonu. Jonu fēns raksturo fakts, ka emitēt negatīviem joniem, kas nojauc ūdens pilienu matu uz sīkām detaļām ù é ne vienmēr pī Finčs pazūd pavisam klāt. Tajā pašā laikā emitē gaisa blastu kā tradicionālās žāvētājus, tātad burtiski izcirtņi žāvēšanas laiku. Keramikas fēns, tā vietā ir līdzīgi tikai tradicionālajiem ka č temperatūru uztur vienotu un nekad nepārsniedz noteiktu līmeni; Piederumi: Visbeidzot, pamatojoties uz to, ka frizieris ir darīšana ar daudziem dažādiem matu tipiem, č, svarīgi, ka phon, kas iegādājas ir dažādi piederumi, kas arī var izmantot atsevišķi. Piemērs, ko runātājs, kas izžūst mati trausls ù pī, tos nesabojājot Visi č.

Encyclopaedic hair website

Vendita Phon capelli Vendita Phon acconciature Vendita Phon estetica Vendita Phon moda-capelli Vendita Phon salute Vendita Phon parrucchieri

Vendita Phon - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Vendita Phon, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Vendita Phon, vendita prodotti per capelli, vendita prodotti per parrucchieri, vendita articoli per parrucchieri, vendita phon, vendita asciugacapelli, vendita piastre per capelli, vendita forbici per taglio capelli, vendita cure riscrescita capelli, vendita cure anticaduta capelli, vendita kerastase.
Vendita Phon, vendita protoplasmina, vendita parrucche, vendita olio d'argan, vendita moroccanoil, vendita parlux phon, vendita spazzole per capelli, vendita pettini di legno, vendita abbigliamento per parrucchieri, vendita tinture per capelli, vendita shampoo speciali capelli.
Vendita Phon, vendita arredamento parrucchieri, vendita corsi parrucchieri, affari, miglior prezzo, outlet prodotti capelli, made in italy

Gossip & News

24 Jun 19

mercato indiano

L'India è la quarantesima destinazione dell'export cosmetico italiano
per un valore di quasi 18 milioni di euro.
Ad essere degno di nota è il TREND DI CRESCITA
di queste esportazioni: nel 2018 è infatti cresciuto
di circa 23 punti percentuali.
Nella sola area asiatica, l'India si colloca in settima posizione tra
i Paesi di destinazione dei cosmetici provenienti dall'Italia.

Le categorie di cosmetici maggiormente esportate,
in termini di valore, sono:
- la profumeria alcolica6,6 milioni di euro );
- i prodotti per viso e corpo3,7 milioni di euro );
- il make-up3,1 milioni di euro ).

Le previsioni per il 2019 segnalano un'interessante crescita 
per i prodotti per la cura dei capelli, in particolare
coloranti ( +11,2% ) e gel-cere ( 10,8% ).

24 Jun 19

Viktoriia Vradii

 

Collection: L’Eclat
Ph: Tatiana Kizeeva
Make-up: Evgeniya Spiktorenko

hair-collections

21 Jun 19

 VITALFARCO

VITALFARCO srl, azienda di Corsico (Milano),
specializzata nella produzione di prodotti per capelli
sia di linee proprie che per conto terzi,
è in copertina su BEAUTY BAZAR FASHION,
lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza!

VITALFARCO srl annuncia l'apertura della nuova sede
che ospiterà, oltre ad uffici e sale riunioni dedicate 
all'accoglienza di clienti e fornitori, un'Accademia.
A settembre, in occasione del Cinquantenario dell'Azienda,
verrà inaugurata la V_Academy dedicata alla formazione
degli acconciatori, con locali destinati alle prove tecniche,
ai seminari, ai meeting e agli eventi.

Sfoglia la rivista !

VITALFARCO S.r.l
Via Canova, 8/10/12 – CORSICO (MI), Italia
Tel. 02.36526956

21 Jun 19

Stipe Filipovic

 

Collection: Pasjaca
Ph: Matea Pejic
Make-up: Ana Zovko
Stylist: Gordana Zucic

hair-collections

20 Jun 19

Lesley Fuller, Malakey Fajloun, Vicky Leihn, Monica Broadley, Leena Pun, Ainsley Winnell

 

This stunning bridal collection captures the elegance and beauty of a modern day bride with exquisite lace designs. The soft yet striking palette of white, grey and red highlights the excitement and wonder of a bride’s wedding day.

Collection: Romance
Ph: Jason Lau
Make-up: Elisa Fonseca
Styling: Luxe Robes

hair-collectionsEnter in Vendita Phon