venditaphon.com
Nejlepší místo k zakoupení vysoušeče vlasů.


Venditaphon.com : Na prodej je mnoho profesionálních kadeřnic, které zjevně připomínají ty, které se běžně používají v domácnostech, ale které mají různé charakteristiky, které je dělají zvláštními a vhodnými, profesionální použití. Samozřejmě mohou být zakoupeny i profesionální sušičky pro domácí použití, protože dnes je na prodej několik modelů s velmi dobrou hodnotou pro peníze. K vlastnostem, které musí mít vysoušeč vlasů vhodný pro stylisté a kadeřníky, najdeme následující: výkon a účinnost: profesionální vysoušeč vlasů, který respektuje, musí mít více wattů než profesionální vysoušeče. To je způsobeno tím, že profesionální sušičky na vlasy musí být schopny přesněji ohybit i při nižších teplotách. Kromě toho musí být kadeřník schopen mít vysoušeč vlasů, který je vhodný k sušení i velmi dlouhých vlasů v krátkém čase. Různé teplotní hladiny: profesionální vysoušeč vlasů musí být schopen rychle zahřát, aby nedocházelo k plýtvání, ale také musí umožnit kadeřníkovi zvýšit a snížit teplotu podle okolností. Ve skutečnosti, jak můžete uhodnout, není dobré používat teploty příliš vysoko na jemných nebo roztřepené vlasy kvůli léčbě, jako jsou barviva, a proto by profesionální vysoušeč vlasů měl být schopen alespoň projít třemi nebo čtyřmi různými úrovněmi teplotu a především pro udržení konstantní polohy; Použité technologie: nejnovější kadeřníky v prodeji mohou využívat dva různé typy technologií: iontové nebo keramické. Iontové sušičky jsou charakteristické skutečností, že vyzařují záporné ionty, které rozdělují Vodní kapky přítomné ve vlasech na menší a menší části, dokud nezmizí úplně. Zároveň vyzařují vzduch jako tradiční vlasové sušičky, takže se doslova zkrátí doba sušení. Na druhé straně jsou keramické vysoušeče vlasů podobné tradičním, pouze že teplota je udržována jednotně a nikdy nepřesahuje určité hladiny; Příslušenství: Konečně, v důsledku toho, že kadeřník pracuje s mnoha různými typy vlasů, je důležité, aby sušičky na vlasy byly vybaveny různým příslušenstvím, které umožňuje odlišné použití. Příkladem může být difuzní, který vám umožňuje vysušit i ty nejroztřepené vlasy, aniž byste je museli zničit.

Gossip & News
17 Jan 20

Charme & Beauty azienda leader di prodotti professionali per parrucchieri, in linea con il suo programma di formazione, propone un nuovo appuntamento con focus sulla COLORIMETRIA previsto per Lunedì 20 GENNAIO 2020 dalle 9.30 alle 18.00.

Il corso sarà condotto dal tecnico GIORGIO ALFIERI by Alfieri Artistic Group e sarà occasione di crescita ed aggiornamento per i parrucchieri, i quali si cimenteranno in tecniche diverse.

Per informazioni e prenotazioni:
FUSCO
Via Ferrante Imparato, 198 - San Giovanni a Teduccio - NAPOLI - Interno CM2

Telefono 081 5591850

17 Jan 20

From this year, COSME TOKYO will take place within COSME Week Tokyo.

10th COSME Week TOKYO will be held in January 20 (Monday) – 22 (Wednesday), 2020. At the 2020 edition, it will be the largest and most diversified in the show’s history welcoming 900 exhibitors from 35 countries including many national pavilions and 30,000 visitors.

What is COSME Week Tokyo? It's 10th COSME Week TOKYO gathers finished cosmetics products, ingredients, packaging, private label cosmetics and beauty & health foods, etc. The show consists of 3 specialised exhibitions (COSME Tokyo Osaka - COSMETECH Tokyo Osaka - INNER BEAUTY TOKYO) and the each exhibition will have synergetic effect as the show will get attention from whole beauty industry.

17 Jan 20
Ivan Rodriguez international hairstylist

Inspired by rebellion, the adolescent in search of her own identity, the one who seeks and dares to experiment in her search. The extra light blonde hair, a natural reflection, accompanies the collection.

Ph: Jell Loya
Make-Up: Thessa Peralta
Styling: Melissa Weeb

hair-collections

17 Jan 20
Kristijan Petek

Find put the latest hair collection, called “Living Hairv”, made by “Kristijan Petek” international hairstylist from UK.

Make up: Marko Žagar for KSFH
Photo: Dejan Nikolič for KSFH

hair-collections

17 Jan 20
Stevo salon & Academy team

Obsession is the latest Stevo hair team collection inspired by geometric precisionhaircuts and monochrome shades of hair, with individual sections colored in contrasting tones.The haircut is based on thin sections and precise cuts. The front hair is straight cut and short, medium length or long. The length of the hair is symmetrical or asymmetrical, the shapes are of different lengths.

Ph: Nenad Cakic
Make-up: Empera Atrizz
Stylis: Stevo

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Venditaphon.com, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Venditaphon.com, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Venditaphon.com, Prodej vlasných výrobků, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, prodej sušiček na vlasy, prodej vlasce na vlasy, prodej nůžek na vlasy, prodej Kadeřnické péče, prodej odolné péče vlasy, kerastové prodeje, Venditaphon.com, prodej protoplasmy, prodej paruků, prodej argániového Oil, prodej Moroccanoil, prodej fonlux Parlux, prodej kartáčů na vlasy, prodej dřevěných hřebenů, prodej oděvů pro kadeřnictví, prodej barvení vlasů, Venditaphon.com, prodej speciálních vlasové šampony, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, obchod, Nejlepší cena, odbytové výrobky

X

privacy
["08:24:30","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Venditaphon.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - e-commerce - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/E-COMMERCE\/cs.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/E-COMMERCE\/cs.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/venditaphon.com\/cs.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - e-commerce - impostata da: record da DB"]