venditaphon.com
Saç kurutma makinesi satın almak için en iyi site.


Venditaphon.com : Satılık birçok profesyonel saç kurutma makinesi vardır, görünüşe göre insanların evlerinde bulunabilir ortak kullanım benzer, ama aslında onları özel ve uygun yapmak farklı özelliklere sahip, profesyonel kullanım. Tabii ki, profesyonel saç kurutma makineleri de ev kullanımı için satın alınabilir, para için çok iyi bir değer ile bugün satışa çeşitli modeller olduğu gibi. Stilistler ve kuaförler için uygun bir saç kurutma makinesi olması gereken özellikler arasında, biz şu bulabilirsiniz: Güç ve etkinlik: profesyonel olmayan saç kurutma makinesi daha fazla Watts olmalıdır saygı profesyonel bir saç kurutma makinesi. Bu profesyonel saç kurutma makineleri daha düşük sıcaklıklarda bile daha hassas bir bükme yapmak gerekir gerçeği nedeniyle. Buna ek olarak, bir kuaför kısa bir süre içinde bile çok uzun saç kurutmak için uygun bir saç kurutma makinesi olması gerekir. Farklı sıcaklık seviyeleri: Profesyonel bir saç kurutma makinesi israfı önlemek için hızlı bir şekilde ısınmak gerekir, ama aynı zamanda kuaför artırmak ve koşullara göre sıcaklığı düşürmek için izin vermelidir. Aslında, tahmin edebilirsiniz gibi, boyalar gibi tedaviler nedeniyle ince veya yıpranmış saçlarda çok yüksek sıcaklıklar kullanmak iyi değildir, ve bu nedenle profesyonel bir saç kurutma makinesi en az üç veya dört farklı düzeyde geçmesine izin vermelidir sıcaklık ve her şeyden önce, onları sabit tutmak için; Kullanılan teknoloji: Satışa sunulan en son saç kurutma makineleri iki farklı teknolojiden yararlanabilir: iyon veya seramik. İyon saç kurutma makineleri, saçta bulunan su damlacıklarını tamamen kaybolana kadar daha küçük ve daha küçük parçalara ayıran negatif iyonların yayan gerçeği ile karakterizedir. Aynı zamanda geleneksel saç kurutma makineleri gibi bir hava jeti yontuyor, bu yüzden tam anlamıyla kuruma süresini yarıya indirirler. Seramik saç kurutma makineleri ise geleneksel saç kurutma makinelerinin geleneksel olanlarına benzer, sadece sıcaklığın düzgün kalması ve belirli seviyeleri aşmaması; Aksesuarlar: Son olarak, yine bir kuaför saç birçok farklı türleri ile ilgileniyor olması nedeniyle, o satın saç kurutma makinesi farklı kullanım için izin farklı aksesuarlar ile donatılmış olması önemlidir. Bunun bir örneği difüzör, hangi bile en yıpranmış saç bozmadan kurutmak için izin verir.

Gossip & News
17 Jan 20

Charme & Beauty azienda leader di prodotti professionali per parrucchieri, in linea con il suo programma di formazione, propone un nuovo appuntamento con focus sulla COLORIMETRIA previsto per Lunedì 20 GENNAIO 2020 dalle 9.30 alle 18.00.

Il corso sarà condotto dal tecnico GIORGIO ALFIERI by Alfieri Artistic Group e sarà occasione di crescita ed aggiornamento per i parrucchieri, i quali si cimenteranno in tecniche diverse.

Per informazioni e prenotazioni:
FUSCO
Via Ferrante Imparato, 198 - San Giovanni a Teduccio - NAPOLI - Interno CM2

Telefono 081 5591850

17 Jan 20

From this year, COSME TOKYO will take place within COSME Week Tokyo.

10th COSME Week TOKYO will be held in January 20 (Monday) – 22 (Wednesday), 2020. At the 2020 edition, it will be the largest and most diversified in the show’s history welcoming 900 exhibitors from 35 countries including many national pavilions and 30,000 visitors.

What is COSME Week Tokyo? It's 10th COSME Week TOKYO gathers finished cosmetics products, ingredients, packaging, private label cosmetics and beauty & health foods, etc. The show consists of 3 specialised exhibitions (COSME Tokyo Osaka - COSMETECH Tokyo Osaka - INNER BEAUTY TOKYO) and the each exhibition will have synergetic effect as the show will get attention from whole beauty industry.

17 Jan 20
Ivan Rodriguez international hairstylist

Inspired by rebellion, the adolescent in search of her own identity, the one who seeks and dares to experiment in her search. The extra light blonde hair, a natural reflection, accompanies the collection.

Ph: Jell Loya
Make-Up: Thessa Peralta
Styling: Melissa Weeb

hair-collections

17 Jan 20
Kristijan Petek

Find put the latest hair collection, called “Living Hairv”, made by “Kristijan Petek” international hairstylist from UK.

Make up: Marko Žagar for KSFH
Photo: Dejan Nikolič for KSFH

hair-collections

17 Jan 20
Stevo salon & Academy team

Obsession is the latest Stevo hair team collection inspired by geometric precisionhaircuts and monochrome shades of hair, with individual sections colored in contrasting tones.The haircut is based on thin sections and precise cuts. The front hair is straight cut and short, medium length or long. The length of the hair is symmetrical or asymmetrical, the shapes are of different lengths.

Ph: Nenad Cakic
Make-up: Empera Atrizz
Stylis: Stevo

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Venditaphon.com, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Venditaphon.com, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Venditaphon.com, Saç ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, saç kurutma makinesi satmak, saç düzleştirici satmak, saç kesimi makasları satmak, saç rebüyüme bakımı satmak, sonbahara dayanıklı bakım satmak saç, kerastase satış, Venditaphon.com, satış protoplazm, peruk satan, argan yağı satan, fasyağı satan, phonlux parlux satan, saç fırçası satan, ahşap tarak satan, kuaförler için giyim satan, saç boyası satan, Venditaphon.com, özel saç şampuanları satan, kuaför mobilyasatan, kuaför kursları satan, iş, en iyi fiyat, outlet saç ürünleri

X

privacy
["07:47:31","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Venditaphon.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - e-commerce - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/E-COMMERCE\/tr.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/E-COMMERCE\/tr.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/venditaphon.com\/tr.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - e-commerce - impostata da: record da DB"]